163 четения

Първа победа в първенството за футболистите от Добри дял

„Вихър“ – „Олимпиакос“ 2:0

С първа победа през сезона се поздравиха в неделя добридялските футболисти. Съперниците проявиха много желание за игра, стараха се и се уважаваха помежду си. Коректността им улесни работата на съдийската бригада с рефер Андрей Андреев. Разликата в полза на домакините направи Виталий Кръстев, който създаде много работа на бранителите от Никюп. Именно той откри резултата в 34-тата минута след самостоятелен пробив между бранителите на „Олимпиакос“. Гостите отговориха с добра атака, при която Десислав Тонков пропусна да изравни. В 50-ата минута Кръстев отново проби, намери Николай Додуров и той стреля в далечния ъгъл за 2:0. До края Николай Жеков от „Олимпиакос“ и Владимир Маринов от „Вихър“ нацелиха по веднъж греда.