96 четения

Тежко поражение за „виолетовите” надежди в Червен бряг

“Партизан” – „Етър ВТ2“ 5:1

Тежка загуба при гостуването в Червен бряг претърпя дублиращият отбор на “Етър ВТ”. „Виолетовите“ паднаха с 5:1 от “Партизан” (Червен бряг) в мач от Северозападната трета лига, като инкасираха четири попадения до 35-ата минута. Домакините поведоха с 1:0 с гол от дузпа, реализирана от Тодоров в 12-ата минута. Наказателният удар бе за игра с ръка след изстрел на Димитър Димитров от състава на домакините. В 21-вата минута Христо Димов покачи на 2:0, засичайки отблизо подаване на Димитров. След още седем минути Кристиян Тафраджийски вкара за 3:0, след като посрещна отбита от вратаря Иван Георгиев топка. С второто си попадение в срещата Тафраджийски вдигна на 4:0 в 35-ата минута. Асистенцията бе на Димитров, който проби за пореден път и центрира към острието на тима си. Второто полувреме тръгна с пети гол във вратата на гостите, дело на Ангел Русев в 49-ата минута. Опитният футболист се възползва от грешка на младите етърци. „Виолетовите“ намалиха на 5:1 в 78-ата минута, след като Димитър Байдаков бе изведен от Светломир Събев и стреля точно.