186 четения

Тихомир Кънев реши пореден мач на подгонилия промоция при професионалистите севлиевски тим

ОФК „Павликени“ – ФК „Севлиево“ 0:2

Две попадения на Тихомир Кънев решиха срещата на стадион „Ганчо Панов“ в Павликени в полза на гостите от Севлиево. Бившият голмайстор на „Етър“ и „Локомотив“ (Г. Оряховица) се разписа през второто полувреме. В 64-тата минута той получи пас, завъртя се и стреля за 0:1. Почти по идентичен начин Кънев заби и втория си гол в 81-вата минута. Преди това вратарят на домакините Венци Димитров спаси три опасни удара на голаджията на севлиевци. Павликенчани бяха без двама основни футболисти в този мач. Красен Славчев пропусна срещата заради заболяване, а Даниел Йорданов е контузен. Въпреки това те също имаха своите шансове да отбележат гол. Стефан Гинчев бе сам срещу вратаря на гостите и го прехвърли, но топката не намери целта. Удар на Петев бе блокиран пред голлинията. Отново той бе изведен на позиция след бързо изпълнен фал от Красен Трифонов, но би над вратата на съперника…