250 четения

Късен гол реши срещата в Драганово

Минимална победа с 1:0 постигна отборът на „Янтра“ в срещата с „Вихър“. Съперниците изиграха коректен мач на терена в Драганово, в който не липсваха красиви моменти. Гостите от Добри дял изпуснаха две отлични възможности през първата част. В 32-рата минута Виталий Кръстев стреля опасно и принуди вратаря на „Янтра“ Стефан Монин да вади кълбото в корнер. След изпълнението му отново Кръстев нанесе удар, който не донесе гол. Монин имаше нова добра изява в 62-рата минута, в която Камен Велков се отзова срещу него през центъра, но вратарят не позволи да бъде преодолян. Единственото попадение падна в 80-ата минута. Калоян Господинов вкара от над 27 метра красив гол след подаване на Димитър Нешев от странично хвърляне.