112 четения

Ранни попадения на терена в Овча могила

„Пробив“ – „Бъдеще“ 1:1

Ранни голове решиха крайния изход на двубоя в Овча могила, в който победител не бе излъчен. Двата тима си размениха по едно попадение до 15-ата минута. Стилян Стефанов изведе гостите напред в резултата в 8-ата минута. Нападателят на тима от Бутово бе изведен и стреля край вратаря на домакините от „Пробив“ за 0:1. Отговорът на състезателите от Овча могила бе бърз. Росен Димитров успя да стреля между двама защитници на „Бъдеще“ и да възстанови равенството – 1:1. Оттук до края на двубоя мачът бе интересен, но головите възможности бяха малко, а създадените пропуснати. Темпото, особено през второто полувреме, падна доста, като и двата тима гледаха да не инкасират попадение и в крайна сметка се задоволиха с по една точка.