141 четения

В Масларево си разменяха голове до последния съдийски сигнал

„Устрем“ – „Земеделец- 93“ 5:3

Интересен мач от програмата на осмия кръг в Северната областна група, с осем отбелязани гола, изиграха съперниците на терена в Масларево. Домакините поведоха в резултата в 14-ата минута с попадение на Николай Йорданов. Голмайсторът им Любчо Митов покачи на 2:0 в 27-ата минута. Гостите от Козловец отвърнаха на удара чрез Ангел Ангелов, който намали на 2:1 в 35-ата минута. Мирослав Петков увеличи аванса на „Устрем“ на 3:1 в 39-ата минута и при този резултат дойде почивката. След нея съперниците се отпушиха отново в 75-ата минута, в която Ангел Маринов намали на 3:2. Почти веднага обаче Любчо Митов вдигна на 4:2, а в 89-ата минута Борислав Костадинов вкара за 5:2. Крайното 5:3 фиксира Ангел Маринов секунди преди последния съдийски сигнал.