461 четения

Ветеран обърна хода на мача в Михалци

„Светкавица“ – „Вихър“ 2:1

Ветеранът Енчо Силистралиев се оказа главно действащо лице в оспорвания мач в Михалци и бе в основата на обрата срещу лидера в класирането от Раданово. Той влезе в игра в средата на първата част при резултат 0:1. Гостите поведоха в резултата в 18-ата минута, в която се възползваха от лошо върната топка, и Димитър Колев вкара за 0:1.

Бившият етърец Свилен Василев възстанови равенството в 63-ата минута след точно подаване на Енчо Силистралиев. Ветеранът сам реализира победното попадение в 84-тата минута, завършвайки добра атака на „Светкавица“ и кръг преди края на полусезона вкара тима си в челната тройка на подреждането.