Силният финален спринт на поликраищенци продължи и в Джулюница

„Владислав“ (Дж.) – „Росица“ (Поликр.) 0:3

Отборът на „Росица“ продължи силната си серия от победи, печелейки категорично и в Джулюница. Мачът тръгна двуостро с атаки и към двете врати, но ликуваха гостите. В 5-ата минута защитник на домакините сбърка и фаулира нападател на „Росица“ в наказателното поле. Последва дузпа, която Николай Куцаров реализира за 0:1. След още двайсет минути гостите дръпнаха с 0:2, като този път точен бе Христо Василев, възползвал се от нов пропуск в отбраната на „Владислав“. Домакините получиха шанс да се върнат в мача през втората част, след като бе отсъдена дузпа в тяхна полза. Вратарят на поликраищенци Цветомир Цанков обаче спаси удара от бялата точка на Дончо Дончев. Пет минути преди да изтече редовното време вратарят на джулюнчани не успя да изчисти добре топката и след рикошет Йордан Линков необезпокояван приключи спора – 0:3.