В Никюп гостите доминираха, но двубоят се разви след почивката

„Олимпиакос“ (Никюп) – „Янтра Драганово“ 0:4

С гол на Стефан Минчев гостите от Драганово поведоха в резултата в Никюп в 16-ата минута на футболната среща от последния есенен кръг на Областна група – юг. Попадението падна след атака отдясно, при която вратарят на домакините излезе насреща, бе елиминиран и топката стигна до голмайстора за „Янтра“, който вкара за 0:1. Този резултат остана непроменен до почивката, въпреки че положения не липсваха и пред двете врати. Второто полувреме отново започна добре за гостите, които дръпнаха с 0:2 в 49-ата минута. Голът заби титулярният вратар на „Янтра“ Стефан Монин, който в тази среща игра като полеви състезател. Георги Дачев заходи отляво в 63-тата минута и с шут по диагонала увеличи на 0:3. Окончателното 0:4 бе дело на Калоян Господинов в 80-ата минута.