Огнеборци спасиха самотна жена от огнен ад в Горна Оряховица
Огнеборци са спасили от огнен ад самотна жена на 63 г. в Горна Оряховица.
Пламъците лумнали в къщата ѝ в кв. „Калтинец” тази сутрин около 7 часа. Веднага на мястото пристигнали екипи на местната пожарна и успели да изнесат жената от пламъците. Тя обаче е леко обгоряла по лицето и подбедрицата. Силният дъжд не е успял да потуши пожара, защото той така и не стигнал до покрива и не обхванал жилището отвън. Вероятната причина е късо съединение в електрическата инсталация, защото имало множество преплетени жици. Къщата е с 40 кв. м. опушени стени и обгоряло домашно имущество, а жената е откарана в болница.
Снимката е илюстративна
