Резултатен, атрактивен и коректен мач в Поликраище

ФК „Росица” (Поликраище) – ФК „Олимпиакос” (Никюп) 4:2

Христо Василев откри резултата в 24-тата минута на мача в Поликраище от 13-ия кръг на Областна група – Юг. Футболистът на „Росица“ изненада вратаря на гостите от Никюп с директен изстрел от пряк свободен удар. В 35-ата Мартин Йорданов излезе сам срещу стража на „Олимпиакос“, излъга го и на празна врата покачи на 2:0. В самия край на полувремето Георги Марков от състава на гостите от фал стреля под гредата и намали на 1:2.

В 70-ата минута Цветелин Кушев бе изведен очи в очи с вратаря на гостите и стреля край него за 3:1. 120 секунди преди да изтече редовното време, реферът Андрей Андреев отсъди дузпа за никюпчани, която Кристиян Анастасов реализира и намали на 2:3. При ответната атака обаче Христо Василев с прехвърлящ удар вдигна на 4:2. Съперниците изиграха коректен мач с много положения и пред двете врати.