63 четения

Повериха „Берое“ – „Етър ВТ“ на Станимир Тренчев, старшата възраст на „виолетовите“ с тежка загуба в Разград

Реферът Станимир Тренчев ще ръководи мача между отборите на „Берое” и „Етър ВТ” от 23-тия кръг на Първа лига. Двубоят е на 12 април, понеделник, от 19:30 часа в Стара Загора. Асистенти са Красимир Миланов и Станислав Станев, съдийски наблюдател – Георги Видолов.

За последно Станимир Тренчев ръководи преди месец мача на „виолетовите“ за купа „България” срещу „Арда” на стадион “Ивайло”.

Междувременно юношите старша възраст на великотърновския клуб, набор 2003 година, загубиха гостуването на връстниците си от „Лудогорец” в срещата реванш от четвъртфиналите на турнира за купата на БФС. След победата с 1:0 във Велико Търново „виолетовите” отстъпиха в Разград с 5:0. Така с общ резултат 5:1 на полуфиналите продължават „орлите”.

Домакините откриха резултата в 14-ата минута с гол на Александър Занков. Две минути по-късно Радослав Петров вкара за 2:0 след пас на Росен Иванов.

В 25-ата минута Димитър Иванов намери добре Йоан Йорданов и той направи резултата класически. До края на полувремето не паднаха други попадения. Две минути след началото на втората част Радослав Петров изпълни точно отсъдената дузпа за 4:0, а в 60-ата минута Емил Кьосов асистира на Росен Иванов за крайното 5:0.