Младшата възраст на ХК „Локомотив“ втора в зона „Мизия“

Спортна зала „Никола Петров“ бе домакин на финала на хандбална зона „Мизия“ за девойки младша възраст. След изиграване на мачовете в предварителните групи за разпределяне местата от първо до четвърто се класираха отборите на ХК „Павликени“, ХК „Етър-64“, ХК „Бъки“ и ХК „Локомотив“ (Горна Оряховица).

Три много оспорвани срещи изиграха горнооряховските хандбалистки. В първата победиха девойките от Павликени с 21:6 (10:5). Във втората се наложиха над отбора на „Етър-64“ с 13:9 (6:5). Последният мач с „Бъки“ се превърна в своеобразен финал, в който гостенките победиха със 7:8 и вдигнаха купата на зоната.

„Локомотив“ остана на втора позиция. Трети са „Етър-64“. Четвърти се класира тимът на „Павликени“.

Боряна Георгиева от Горна Оряховица бе определена за най-полезен състезател на турнира.

За „Локомотив” играха още: Камелия Павлева, Силвия Байчева, Габриела Христова, Никол Русева, Цветозара Къновска, Татяна Братоева, Дария Иванова, Ана-Мария Мамучевска.