Без интрига в Бяла черква, стражичани с пета пролетна загуба

„Удар“ (Б. черква) – „Левски 1986“ (Стражица) 3:0

Победа с класическото 3:0 записа отборът на „Удар“ (Б. черква) срещу „Левски 1986“ (Стражица) в среща от 12-ия кръг на Елитната областна футболна група. Преди почивката гостите успяваха да удържат натиска на домакините, като двата тима по веднъж нацелиха греди. В 43-тата минута обаче реферът отсъди наказателен удар, след като Красимир Пройнов натисна в пеналта Иван Лесев и потърпевшият вкара от бялата точка за 1:0. Дузпата не бе приета еднозначно от сражичани, които имаха претенции. Веднага след това Валери Йорданов покачи на 2:0 в разбъркване.

През втората част мачът се доиграваше, като в 54-тата минута Валери Дамянов проби по фланга и със силен удар в скобата по диагонала фиксира крайното 3:0 за „Удар“.