Лясковчани продължават да падат, неданци се развихриха

ФК „Недан“ – „Левски“ (Лясковец) 5:0

Категорична победа записаха футболистите от Недан в среща от 12-ия кръг на Елитната областна футболна група, забивайки пет безответни гола в мрежата на „Левски“. Мачът се игра на стадиона в Лясковец, но това не попречи на символичните домакини да се справят безпроблемно с реалните. Петко Петков откри резултата още в 12-ата минута, а в 21-вата Преслав Петров прехвърли вратаря на лясковчани за 2:0. Георги Георгиев бе точен за 3:0 след още седем минути, пробивайки отдясно отбраната на „Левски“. В 34-тата минута Максун Бекиров заби четвърто попадение в полза на неданци, а малко след почивката Петър Петков оформи крайното 0:5.