Футболистите от Бяла черква победиха в Лясковец, съхраниха шансове за бронз

„Левски“ (Ляск.) – „Удар“ (Б. черква) 2:3

Отборът на „Удар“ (Бяла черква) спечели с 2:3 гостуването на „Левски“ (Лясковец) и запази шансове за третото място в Елитната областна футболна група. В последния кръг тимът ще гостува на „Лозен 1924“ (Сухиндол), който вече си осигури титлата в първенството и ще търси победата. Мачът в Лясковец започна с гол за 1:0 на Захари Дунчев, отправил точен удар от дистанция в 30-ата минута. 180 секунди по-късно Дамян Спиридонов излезе сам срещу вратаря на домакините и изравни – 1:1. Пак той бе точен за 1:2 в 36-ата минута, възползвайки се от дълъг пас и лоша намеса на вратаря на лясковчани. В самия край на полувремето Иван Лесев отблизо вкара за 1:3 и наклони везните в полза на „Удар“.

Чак в 83-тата минута Веселин Боев върна интригата, като засече подаване за 2:3, но това бе всичко от тима на „Левски“.