Два гола на Пламен Нотев подпечатаха титлата на сухиндолци

ФК „Недан“ – „Лозен 1924“ (Сух.) 1:3

Кръг преди края на сезона отборът на „Лозен 1924“ си подсигури шампионската титла в Елитната областна футболна група. Сухиндолци спечелиха комшийското дерби с ФК „Недан“, играно на терена в Бутово с 1:3 и вече са недостижими на върха в класирането. Успехът обаче не дойде лесно за селекцията на Веселин Геновски, която губеше на почивката с 1:0. След равностойно първо полувреме Преслав Петров откри резултата от дузпа в 42-рата минута, за която бе спънат самият той. Сухиндолци изравниха след час игра с попадение на Виктор Василев, стрелял от границата на наказателното поле. Влезлият като резерва в 68-ата минута ветеран Пламен Нотев донесе крайния успех на „Лозен 1924“. Той засече центрирана топка с глава в 74-тата минута за 1:2, а четири по-късно с отсечен удар от трийсетина метра заби топката в скобата за 1:3.