Максим Славчев и Ивелина Петрова вдигнаха купата в многобоя на Държавното състезание по спортни танци

Пореден успех на танцовата двойка Максим Славчев и Ивелина Петрова от клуба по спортни танци „Фиеста Велико Търново“ с треньор Таня Шуманова. Младите танцьори станаха бронзови медалисти и вдигнаха купата в най-тежката дисциплина – многобой, при 13-годишните юноши на 10 танца в Държавното първенство по спортни танци. Състезанието се проведе изминалия уикенд в рамките на два дни в Пазарджик. Двойката изигра 60 танца пред български и международни съдии. Децата се класираха достойно във финалите на латино танц и стандарт и станаха най-добре представилата се великотърновска двойка на шампионата.

Освен Максим и Ивелина участие взеха и най-малките възпитаници на клуб „Фиеста“ Николай Георгиев и Деа Атанасова, които станаха 4-ти в категория „Деца l латино“. Това бе първа изява на малчуганите на такъв голям турнир.