Голов екшън в Севлиево, локомотивци водиха в резултата до 88- ата минута

Срещата на градския стадион в Севлиево започна равностойно, като играта се водеше предимно в централната част на терена. „Железничарите“ отново не бяха в оптималния си състав, липсваха основни футболисти. Янислав Цачев в 15-та минута на двубоя беше близо до отбелязване на попадение във вратата на домакините. Резултатът беше открит в 31- ата минута от Добрин Петров с плътен удар от границата на наказателното поле. ОФК „Локомотив“ изравни 10 минути по- късно, точен от бялата точка беше Красимир Гавазов.

Малко по- късно Ивайло Велчев с глава изпрати топката в напречната греда, а в последната минута на първата част Павлин Иванов отбеляза за 2:1. През второто полувреме в игра се появиха всички резервни футболисти и в двата отбора. В 50- ата минута Добрин Петров беше близо до трети гол, но вратарят на горнооряховчани Чаушев изби в корнер. Попадение на гостите от Горна Оряховица беше отменено, заради засада. В 65- ата минута Янислав Цачев с глава изравни за 2:2. „Черно-белите“ проведоха с 3:2 след прекрасна контраатака. Янислав Цачев подаде към Георги Колев и той не сгреши в 72- ата минута. Домакините стигнаха до равенството 120 секунди преди края с гол на Мирослав Радев. Следващата проверка на ОФК „Локомотив“ е на 24.07.2021 г. (събота) от 18:30 часа в гр. Дряново срещу местния ФК „Локомотив 1927“.

ОФК „Локомотив“: Ивайло Петков, Стефан Иванов, Ивайло Велчев, Али Ахмед, Илиян Илиев, Александър Узунов, Явор Генчев, Никола Какакмъков (Красимир Гавазов), Тодор Бакърджиев, Георги Колев (к), Янислав Цачев

Снимка: Архив

One thought on “Голов екшън в Севлиево, локомотивци водиха в резултата до 88- ата минута

• 22.07.2021 в 11:52