Гонитба в резултата и шест гола на стадиона в Севлиево

„Севлиево“ – „Локомотив“ (ГО) 3:3

Срещата на градския стадион в Севлиево започна равностойно, като играта се водеше предимно в централната част на терена. „Железничарите“ отново не бяха в оптималния си състав, липсваха основни футболисти. Янислав Цачев в 15-ата минута на двубоя беше близо до отбелязване на попадение във вратата на домакините. Резултатът беше открит в 31-вата минута от Добрин Петров с плътен удар от границата на наказателното поле. ОФК „Локомотив“ изравни 10 минути по-късно, точен от бялата точка беше Красимир Гавазов.

Малко по-късно Ивайло Велчев с глава изпрати топката в напречната греда, а в последната минута на първата част Павлин Иванов отбеляза за 2:1. През второто полувреме в игра се появиха всички резервни футболисти и в двата отбора. В 50-ата минута Добрин Петров беше близо до трети гол, но вратарят на горнооряховчани Чаушев изби в корнер. Попадение на гостите от Горна Оряховица беше отменено заради засада. В 65-ата минута Янислав Цачев с глава изравни за 2:2. „Черно-белите“ поведоха с 3:2 след прекрасна контраатака. Янислав Цачев подаде към Георги Колев и той не сгреши в 72-рата минута. Домакините стигнаха до равенството 120 секунди преди края с гол на Мирослав Радев. Следващата проверка на ОФК „Локомотив“ е на 24.07.2021 г. (събота) от 18:30 часа в гр. Дряново срещу местния ФК „Локомотив 1927“.

ОФК „Локомотив“: Ивайло Петков, Стефан Иванов, Ивайло Велчев, Али Ахмед, Илиян Илиев, Александър Узунов, Явор Генчев, Никола Какамъков (Красимир Гавазов), Тодор Бакърджиев, Георги Колев (к), Янислав Цачев