Ранни голове и контузии на терена в Павликени

ОФК „Павликени“ – „Етър ВТ“ 2:1

С гол буквално от съблекалнята отборът на ОФК „Павликени“ поведе в резултата срещу гостите от дублиращия тим на „Етър ВТ“. Преди да е изтекла и минута, „виолетовите“ сгрешиха в центъра на терена и Мартин Ширтев вкара за 1:0. Домакините опитаха да развият успеха си и успяха в 25-ата минута да дръпнат с 2:0. Точен бе Симеон Иванов. Междувременно обаче старши треньорът им Мартин Кръстев бе принуден да направи две нежелани смени. Стефан Гинчев получи травма в коляното, а Красен Трифонов в прасеца. В 38-ата минута Ивалин Петков от тима на гостите нацели греда, а в 43-тата Александър Гугучков намали на 1:2. Младият нападател се възползва от диагонално подаване и неразбирателство между вратар и защитник на домакините.

След почивката темпото поспадна и играта бе равностойна, а в 88-ата минута със странична ножица Калоян Ненчев изпрати топката опасно близо до вратата на павликенчани.

В събота те посрещат на свой терен отбора на „Вихър“ (Славяново).