Тръмбешчани биха в Дряново с попадения на Генчев и Николаев

„Локомотив 1927“ (Дряново) – „Янтра“ (П. Тръмбеш) 0:2

С дежурен гол на Любомир Генчев и попадение на Емилиян Николаев отборът на „Янтра“ спечели гостуването в Дряново с 0:2. Гостите от Полски Тръмбеш поведоха в резултата след половин час игра от наказателен удар. Дузпата бе отсъдена за нарушение срещу Янислав Илиев след корнер, а точен от бялата точка бе Любо Генчев. Домакините се опитаха да отговорят с по-продължително владение на топката и нацелиха греда от фал чрез Николай Георгиев. В края на полувремето шанс се откри и пред Николай Иванов от „Янтра“, но и той не успя да вкара.

Направи го Емилиян Николаев в 60-ата минута, който бе изведен от Тони Маречков на стрелкова позиция и не сбърка. До края съперниците си размениха по две положения, но ги пропуснаха. Утре „Янтра“ ще гостува на „Академик“ в Свищов.