Георги Колев и Али Ахмет с попадения за „железничарите“ в Свищов

ОФК „Академик“ – ОФК „Локомотив“ 0:2

Победа с 0:2 записа отборът на „Локомотив“ при гостуването на ОФК „Академик“ в последната проверка на двата тима преди старта на новото първенство в Северозападната Трета лига. Двубоят започна силно за гостите и още в 4-тата минута Димитър Байдаков подаде към Георги Колев и той отбеляза, но попадението не беше зачетено заради засада. В отговор в 10-ата минута Иван Генов от пряк свободен удар подложи на напрежение вратаря на гостите Ивайло Петков, който се справи със ситуацията. Изстрели на Красимир Гавазов и Георги Колев пък бяха спасени от вратаря на „студентите“ Виктор Владимиров. През първата част „черно-белите“ водеха играта предимно в половината на домакините и подложиха на натиск своя съперник, но така и не успяха да реализират своите положения. През второто полувреме в игра за двата отбора се появиха всички резервни футболисти. След час игра Георги Колев изведе напред локомотивци след точно изпълнен 11-метров наказателен удар. Али Ахмет отбеляза красиво попадение за 0:2 в 66-ата минута. До края пропуски направиха Явор Генчев и Георги Колев от състава на „железничарите“.