„Железничарите“ тръгнаха мощно, сериозна агитка подкрепи отбора на стадиона в Белене

С победа с 5:0 се поздрави „Локомотив” в първия си мач от новото първенство на Северозападна трета лига. Горнооряховчани гостуваха на „Ювентус” от плевенското село Малчика на стадиона в Белене.
„Железничарите“ получиха сериозна подкрепа от привържениците си, които бяха наели автобус за гостуването.

Символичните домакините се отбелязаха автогол след четвърт час игра, при опит да спрат Димитър Байдаков при центриране на Явор Генчев.

Малко по- късно Янислав Цачев покачи на 0:2, шутирайки от границата на наказателното поле. В 35- ата минута Тодор Бакърджиев вкара за 0:3, възползвайки се от пробив отляво на Ивайло Велчев.

Десетина минута след началото на втората част Цачев се разписа за 0:4 след пас на Станимир Андреев. Крайното 0:5 фиксира Димитър Байдаков с глава в 60- ата минута. В оставащото време локомотивци направиха куп пропуски, а Явор Генчев и Красимир Гавазов нацелиха по веднъж греда.