Любо Генчев спаси тръмбешчани в 90-ата минута

„Янтра“ (П. Тр.) – „Вихър“ (Сл.) 1:1

По едно полувреме си размениха съперниците в Полски Тръмбеш. Двубоят между втория и третия от миналия сезон в Северозападната Трета лига бе много оспорван. Преди почивката гостите от Славяново държаха повече топката и стигнаха до попадение в 26-ата минута чрез Ленков, който се възползва от грешка на бранител и стреля край Рашков за 0:1. Два пробива на Тони Маречков по фланга създадоха проблеми на отбраната на „Вихър“, но завършващите подавания не се получиха.

През втората част тръмбешчани овладяха инициативата, а след 60-ата минута натиснаха здраво съперниците си и след два пропуска стигнаха до изравняване. В 90-ата минута Тихомир Антонов подаде на Любо Генчев, който не сбърка и опъна мрежата на съперника за 1:1.

„Янтра“: Рашков, Ботев, Ангелов, Мастънов, Славчев, Генчев, Иванов, Антонов, Ян. Илиев, Маречков, К. Илиев.