Крими

Постановиха 200 лева глоба за пловдивчанин, заплашвал със саморазправа

Глоба 200 лв. е наложил Районен съд Велико Търново на 55-годишен мъж от Пловдив за дребно хулиганство. В събота вечерта е получен сигнал за нарушаване на обществения ред на къмпинг на Къпиновски манастир. Изпратеният на мястото полицейски екип е установил пловдивчанин, който сипел обиди и закани за саморазправа по адрес на други клиенти. Сред намесата на полицията му е съставен акт по Указа за борба с дребното хулиганство.

One thought on “Постановиха 200 лева глоба за пловдивчанин, заплашвал със саморазправа

  • Трябва да му съставят акт по Указа за борба с дребното перничанство.

    Отговор

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *