Пълен комплект медали за „АП спорт“ от Държавното първенство с малокалибрено оръжие

Индивидуална и отборна титла спечели великотърновският клуб по спортна стрелба „АП спорт“ от Държавното първенство с малокалибрено оръжие в София. В стрелбата с пистолет шампион стана Самуил Донков с 557 точки, следван от съотборника си Николай Колев с 533 точки, осми е Веселин Генов от „Етър 100“. Отборно Донков, Колев и Владимир Владимиров са първи при мъжете, следвани от тимовете на „Тракия“ и „Пирин“.

При жените с малокалибрена пушка от три положения Петя Луканова е трета след Таня Ризова от „Тракия“ и Янина Станчева от „Светкавица“.

В същата дисциплина при мъжете Добрин Буров от „Етър 100“ е четвърти на две точки от третото място, което зае Кирил Георгиев от „Ботев“. Шампион стана Антон Ризов от „Тракия“.