Килифаревските футболни надежди с убедителна победа в Павликени

ОФК „Павликени“ – „Белица 2017“ 0:4

Първата си победа в първенството на юношите старша възраст, зона „В. Търново“, „А“ група, спечели отборът на „Белица 2017“. Възпитаниците на Илко Трифонов надиграха категорично като гости връстниците си от ОФК „Павликени“ и поднесоха чудесен подарък на бившия капитан на „Етър ВТ“ за рождения му ден. Йордан Йорданов откри резултата още в 8-ата минута, Виктор Петров добави две попадения в 22-рата и 65-ата, а Александър Каралъмов довърши домакините в 79-ата с четвърто попадение.

Юношите на „Етър Велико Търново“ също се поздравиха с успех във втория кръг от шампионата. „Виолетовите“ удариха с 0:6 като гости „Спартак – Плевен“ и са начело в класирането. С шест точки е и свищовският „Академик“, наложил се като гост над „Янтра 2019“ (Габрово). ПФК „Монтана“ пък победи с 5:0 ОФК „Трявна“.