В Козаревец гостите издържаха едно полувреме

„Спортист“ (Козаревец) – ФК „Долна Оряховица“ 7:0

Резултатна победа в петия кръг от първенството на Областна група „Юг” записа отборът на „Спортист“ (Козаревец) срещу ФК „Долна Оряховица“. Преди почивката новаците в групата допуснаха само едно попадение във вратата си, но след нея инкасираха още шест, и то само в рамките на двайсетина минути. Мартин Иванов откри резултата в 43-тата минута, като преди това домакините пропуснаха няколко отлични възможности.

През второто полувреме футболистите от Козаревец натиснаха и в 57-ата минута Мартин Иванов покачи на 2:0. Последваха попадения на Красимир Димитров, Сюзджан Садулов, Галин Жеков и две на Росен Ангелов за крайното 7:0.

В друга среща от кръга „Ботев-33“ (Крушето) загуби от „Ботев“ (Горско Ново село) с 0:4. Точни за гостите бяха Борис Чакъров (35), Веселин Тисовски (53), Филип Георгиев (61) и Ангел Тихомиров (87).