„Ботев“ продължи силната серия и вече е втори в класирането

„Победа“ (Кесарево) – „Ботев“ /ГНС/ 0:6

При пълно превъзходство на гостите и без нито една голова възможност за домакините премина срещата в Кесарево от седмия кръг на Областна футболна група „Юг“. Първия гол отбеляза Веселин Тисовски в 17-ата минута, след като преодоля двама защитници във вратарското поле и стреля точно. В 40-ата минута отново Тисовски проби отляво, центрира остро към вратата, топката рикошира в Цветелин Иванов от домакините и влезе във вратата. След час игра Филип Георгиев се възползва от зле изчистена топка и от границата на вратарското поле вкара за 0:3. В 63-тата и 65-ата минута Пламен Тонев и Ангел Тихомиров добавиха още две попадения. Крайното 0:6 оформи Борис Чакъров в 83-тата минута с удар с глава след центриране отдясно. С успеха „Ботев“ събра 17 точки и излезе на втора позиция в групата.