В Лясковец футболистите от Царевец отново усетиха вкуса на победата

„Левски“ (Ляск.) – „Изгрев-95“ 0:2

Отборът на „Изгрев-95“ се вдигна след негативната серия от равенства и загуби и отново стъпи на победния път. Футболистите от Царевец спечелиха с 0:2 гостуването в Лясковец и с осем точки излязоха на пета позиция в Елитната областна група. Отборът на „Левски“, който има кадрови проблеми, е шести с актив от шест точки след домакинската загуба. Мачът на стадион „Михаил Алексиев“ бе оспорван и се реши в края на второто полувреме.

След пропуски и пред двете врати Ивайло Атанасов успя да открие резултата в 51-вата минута. Лясковчани положиха много усилия в атакуващ план, но не успяха да преодолеят Калин Димитров. В 86-ата минута Ивайло Атанасов за втори път прати топката в мрежата на Христо Вачев и мачът приключи при 0:2.