Здрава битка в Добри дял, домакините взеха точка на лидера
„Вихър“ (Добри дял) – ФК „Първомайци“ 2:2
В оспорван мач отборът на „Вихър“ не се даде на първенеца на групата ФК „Първомайци“ и запази интригата около първото място в Областна група „Юг” на полусезона за последния кръг. На терена в Добри дял домакините се бориха до края на срещата и въпреки че останаха в намален състав, измъкнаха точката. Пламен Иванов откри резултата в полза на гостите още в 19-ата минута, в началото на втората част Дончо Дончев възстанови равенството. Малко по-късно домакините пропуснаха дузпа чрез Виталий Кръстев. В 65-ата минута Момчил Кузманов не прояви подобен толеранс от бялата точка и отново изведе гостите напред – 1:2. За 2:2 точен пак от дузпа бе Илия Илиев в 83-тата минута. В класирането ФК „Първомайци“ е на първо място с 20 точки. Със същия актив втори е тимът на „Ботев“ (Горско Ново село), който в последния кръг гостува имено в Първомайци.
