С човек повече тръмбешчани не успяха да вкарат гол в Дреновец

Въпреки, че играха почти цяло второ полувреме с човек повече при гостуването в Дреновец на едноименния тим футболистите на „Янтра“ (Полски Тръмбеш) загубиха с 2:0 мача от 14-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините останаха в намален състава в 48-ата минута, в която Християн Илиев бе отстранен от игра. Любомир Веселов откри резултата в 9-ата минута, когато Христо Карлуковски му подаде с глава. Голмайсторът се разписа след още 8 минути, възползвайки се от центриране на Людмил Иванов. Два пропуска направи Денис Димитров, а един капитана Александър Веселинов. Тони Маречков пък пропиля отлична възможност за гостите да се върнат в мача. Тръмбешчани създадоха и други голови ситуации, но не успяха да намерят път към мрежа зад вратаря Ивайло Върганов. Загубата изпрати водения от Петър Кръстев тим на осма позиция с 21 точки.

„Янтра“: Радослав Рашков, Бранислав Ботев, Красен Славчев, Иван Иванов, Исмаил Мастънов, Емилиян Ангелов, Янислав Илиев, Николай Иванов, Тони Маречков, Калоян Илиев, Любомир Генчев.