Дербито на дублиращите отбори се реши след почивката

„Ботев 2” (Враца) – „Етър ВТ2“ 3:1

Дублиращият тим ва „Ботев“ (Враца) спечели срещу този на „Етър Велико Търново“ с 3:1 в мач от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Десетина минути след началото на мача домакините вече имаха преднина в резултата. Осигури я Пламен Спасов след центриране отдясно на съотборник. Секунди по-късно равенството беше възстановено чрез Христо Марков, който изпревари вратаря на врачани и вкара за 1:1. При този резултат съперниците се оттеглиха в почивка. След нея дойде времето на влезлият като резерва Христиан Петков. В 57-ата минута той се възползва от пас на Красимир Тодоров и реализира за 2:1. В 70-ата минута Димитър Колимечков пропусна да изравни с глава. Другата възможност за малките „боляри“ беше удар на Калоян Ненчев. Врачани пък създадоха доста положения. Вкараха само още едно чрез Христиан Петков малко преди края на мача за 3:1.

„Етър ВТ2“: Пресиян Петков, Димитър Колимечков, Иво Ганев, Север Алиев, Денислав Георгиев, Ивалин Петков, Ивелин Иванов,. Калоян Митев, Александър Гугучков, Христо Марков, Светломир Събев.