Утре на обяд пускат билетите за „Етър ВТ“- „Лудогорец 2“, треньорът Веско Великов иска две победи до края на годината

Билетите за утрешния мач на „Етър ВТ“ с дублиращия отбор на „Лудогорец“ ще бъдат пуснати в продажба от 12:00 часа на обяд във фенмагазина на великотърновския клуб. Половин час по- късно ще отвори касата от северната страна на стадион „Ивайло“. Билетите са на цена 6 лв. за възрастни и 4 лв. за ученици и пенсионери, като от „Етър ВТ“ напомниха, че на стадиона ще бъдат допускани зрители само със зелен сертификат или отрицателни тестове.

Домакинство на младите разградски футболисти от 14:00 часа е последно за годината на „виолетовите“, със задача победа и опазване на първото място в класирането. Главен съдия е Иван Иванов с асистенти Димитър Русев и Владимир Веле , четвърти е Васил Минев, а съдийски наблюдател – Ивайло Лазаров от Плевен.

Няма наказани и контузени играчи и треньорският щаб има пълен избор за основния състав.

„Гоним максимум точки в оставащите два мача до края на годината, за да завършим първи в класирането. Затвърждаването ни на първо място минава през задължителна победа. Напълно сме мобилизирани за нея. Предстоящият двубой ще е изключително труден. Още не сме забравили загубата ни в началото на първенството с 1:4 в Разград. Тогава в състава на противника беше и Клаудиу Кешерю. „Лудогорец II“ е силен срещу най-добрите във Втора лига. Победи „Хебър“, „Спартак“ (Варна) и „Марица“, а с „Миньор“ завърши наравно“, заяви старши треньорът на великотърновци Веселин Великов.

Той коментира и победата с 1:2 над „Левски- Лом“ в отминалия кръг.

„Отвратителен терен в Лом, на съм виждал такъв досега. Имахме през първото полувреме две-три положения, но вратарят на домакините ги спаси. Не ни дадоха и дузпа. След почивката ни вкараха случаен гол. После Дани Младенов изпусна срещу вратаря, Фемия също пропусна да вкара.

Търсихме гола до последно, бяхме по-добрият отбор, но с едно положение щяха да ни вземат две точки. Радвам се, че не се отказахме до края, дузпата срещу Младенов бе стопроцентова, излезе сам срещу вратаря, който го събори. Водим с три точки пред останалите конкуренти, което е най-важното“, завърши Веско Великов.

След утрешния мач на етърци им предстои в неделя гостуване на друг от лидерите – „Хебър“ (Пазарджик), с което приключва футболната есен.