Спорт

Без победител в комшийското футболно дерби

„Бъдеще“ – ФК „Недан“ 2:2

Четири гола си отбелязаха отборите на „Бъдеще“ (Бутово) и ФК „Недан“ в приятелски мач. На стадиона в Бутово се събра солиден брой публика да изгледа комшийското дерби и не остана разочарована. Съперниците изиграха приятна за окото среща, действаха коректно, на ниво бе и съдийството. Домакините, които са есенни лидери в Областна група „Север” без загуба до момента, на два пъти повеждаха в резултата, но гостите от Недан не се огъваха и догонваха с активни действия в нападение. Стефан Стефанов изведе „Бъдеще“ напред още в 10-ата минута, отговорът на Петко Петков обаче бе светкавичен – изравнителен гол за 1:1. След куп пропуски и пред двете врати в средата на второто полувреме съперниците си размениха по още едно попадение. Стефан Стефанов отново вкара за домакините, а Георги Иванов изравни за 2:2 с красиво попадение. Двата тима ще се срещнат отново на 6 март.