Козловчани не поставиха под съмнение превъзходството си в Царевец

„Левски“ (Лясковец) – „Земеделец-93“ (Козловец) 0:4

Преди да са изтекли 180 секунди от началото на срещата в Лясковец, гостите от Козловец поведоха в резултата. Мартин Колев засече прострелно подаване за 0:1 в мача от деветия кръг на Елитната областна футболна група. Домакините опитаха да се вдигнат, но освен до две-три статични положения, не донесли резултат, не успяха да стигнат до нещо друго. В 35-ата минута Павел Пенков разсече отбраната на „Левски“ през центъра и прехвърли вратаря за 0:2. Надмощието на „Земеделец-93“ бе гарнирано с още два гола под дъжда след почивката. Йордан Йорданов получи пас отляво и вдигна на 0:3 в 51-вата минута, в 59-ата пък Милен Панчев опъна мрежата на лясковчани за 0:4. Козловчани са втори в класирането с 21 точки, на една след водача „Чумерна“ (Елена) и на две пред третия – „Лозен- 1924“ (Сухиндол). Миналата седмица СТК на Зоналния съвет на БФС във В. Търново присъди служебна победа с 3:0 на „Земеделец-93“ именно срещу сухиндолци.