Девойките на хандбалния „Локомотив” с нови победи в шампионата
В спортната зала в село Българене се изиграха мачовете от шестия турнир на национална хандбална група „А” за девойки старша възраст до 16 години. Две победи от два мача записаха момичета на „Локомотив”. В първия горнооряховчанки победиха „Полюс-ТМ”(Плевен) с 18:5. Във втория пък надиграха прекия си конкурент „Мартен-67”(Мартен) с 21:16. След този кръг горнооряховските девойки поведоха във временното класиране с 16 точки.
„Момичетата играха много концентрирано и организирано в двете фази на играта. Изпълниха всички указания и заслужено победиха. Преди последния кръг сме почти сигурен финалист за четворката на Държавния финал”, заяви Илияна Якова от щаба на „Локомотив”.
„Локомотив“: Камелия Павлева, Пламена Сидерова, Христиана Дякова, Габриела Христова, Дария Иванова, Никол Русева, Боряна Георгиева, Ана Мариа Мамучевска, Силвия Байчева, Наталия Дечева, Валерия Симеонова, Татяна Братоева, Ивет Иванова, Ивета Илиева.
