Спорт

Девойките на хандбалния „Локомотив” с нови победи в шампионата

В спортната зала в село Българене се изиграха мачовете от шестия турнир на национална хандбална група „А” за девойки старша възраст до 16 години. Две победи от два мача записаха момичета на „Локомотив”. В първия горнооряховчанки победиха „Полюс-ТМ”(Плевен) с 18:5. Във втория пък надиграха прекия си конкурент „Мартен-67”(Мартен) с 21:16. След този кръг горнооряховските девойки поведоха във временното класиране с 16 точки.

„Момичетата играха много концентрирано и организирано в двете фази на играта. Изпълниха всички указания и заслужено победиха. Преди последния кръг сме почти сигурен финалист за четворката на Държавния финал”, заяви Илияна Якова от щаба на „Локомотив”.

„Локомотив“: Камелия Павлева, Пламена Сидерова, Христиана Дякова, Габриела Христова, Дария Иванова, Никол Русева, Боряна Георгиева, Ана Мариа Мамучевска, Силвия Байчева, Наталия Дечева, Валерия Симеонова, Татяна Братоева, Ивет Иванова, Ивета Илиева.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *