Празник на футбола в Крушето, десет гола и първа точка за домакините

„Ботев-33“ (Крушето) – „Спортист“ (Козаревец) 5:5

Много хубав мач изиграха отборите на „Ботев-33“ (Крушето) и „Спортист“ (Козаревец) в 15-ия кръг от първенството на Областна група „Юг”. Съперниците действаха открито и се вкараха общо десет гола, завършвайки 5:5, като точката бе първа за новака в групата през сезона. Домакините губеха с 0:4 до 49-ата минута, след хеттрик на Мартин Иванов и попадение на Сюзджан Садулов, но след това се вдигнаха и върнаха три гола. Точни бяха Николай Жеков, Ростислав Петков и Любослав Петков. В 62-рата минута Мартин Иванов отново увеличи аванса на гостите на 3:5 и изглеждаше, че трите точки ще заминат за Козаревец. Две дузпи, реализирани от Георги Ялъмов и Любослав Петков в 88-ата и 90-ата минути обаче доведоха резултата до 5:5.