Никола Маринов втори на мемориал в Луковит
Сребърен медал от ХХ международен лекоатлетически мемориал „Веселин Даскалов“, провел се в град Луковит, спечели състезател на „Етър-Академик“. Второкласникът в ОУ „Св. Патриарх Евтимий“ – Никола Маринов, финишира втори на 400 метра гладко бягане, съобщи треньорката му змс Галина Пенкова. Съотборникът му Тодор Тодоров е пети на 20 метра гладко бягане. Добра оценка за представянето си получиха още Георги Йорданов и Ивайло Каменов от ОУ „Св. Патриарх Евтимий“ и Мартин Панайотов от СУ „Ем. Станев“, които записаха лични резултати.
