Триумф за „Браун тим“ на Купа „България“, Николай Димитров е първи при мъжете, Валерия Димитрова победи при жените

Отлично представяне направиха състезателите на „Браун тим“ на най-голямото състезание по ориентиране в страната – Купа „България“. Председателят на Управителния съвет на великотърновския клуб Николай Димитров спечели златото в елитната група при мъжете, след като тръгна втори в преследването, на 5 минути разлика от горнооряховчанина Иван Сираков, но със силно бягане победи. При Ж 21А първите две места на почетната стълбичка бяха за „Браун тим“. Валерия Димитрова спечели златото, като и в трите състезателни дни бе начело, а съотборничката й Стефания Димитрова взе сребърното отличие.

При момчетата до 12 години Виктор Гугучков се пребори за сребърния медал, а Цветомир Бенков за бронзовия.

Николай Генов заслужи среброто при младежите до 20 години.

При ветераните Цветанка Ганчева жени 70 е първа, а със сребро се окичиха Бойко Рачев мъже 40, Васил Мутафчиев мъже 70 и Петя Димитрова жени 60.