Спорт

„УдарникЪ“ и „Локомотив“ с отбори и в двете групи на дивизия „Център“

80 отбора от над 30 града в България ще участват в първенствата на Българската баскетболна лига през новия сезон. Това стана ясно след изтичането на крайния срок за плащане на депозитите.

Всички, подали заявки, трябваше да потвърдят своето участие до 10 юли, като едва 25 от тимовете не го сториха. Много клубове обаче бяха записали свои отбори в повече от един регион или група, като впоследствие решиха къде точно да имат свой представител.

Първенецът на нашата дивизия „Център“ „Бавни и яростни“ няма да има тим тази година. „Локомотив“ (Горна Оряховица) запазва отбора си в ББЛ „А“ група, където от В. Търново заявка е подал „УдарникЪ“. „Чавдар“ (Троян), „Чардафон“ (Габрово), „Видабаскет“ и „Дунав“ (Русе) са другите участници.

В ББЛ „Б“ група, дивизия „Център“, участие са потвърдили „УдарникЪ“ и „Гочита“ от старата столица, горнооряховският „Локомотив“, „Мега жега“, „Предаторс“ и „Зограф“ (Трявна).

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *