С десет души стражичани извоюваха точка в Козловец

ФК „Земеделец 93“ – „Левски 1986“ (Стражица) 1:1

В равностоен мач съперниците на терена в Козловец си поделиха по една точка. Гостите от Стражица трябва да са по-доволни от хикса във втория кръг от първенството на Елитната областна футболна група, защото го постигнаха на стадиона на актуалния шампион и при това с човек по-малко. В 22-рата минута играещият треньор на „Левски 1986“ Николай Николаев спря топката с ръка пред голлинията и получи червен картон, а Милен петров реализира отсъдената дузпа за 1:0. Развоят не пречупи гостите и в 44-тата минута Борислав Иванов възстанови равенството – 1:1. След почивката стражичани затвориха подстъпите към вратата си, а напред разчитаха на контри. При една от тях в 88-ата минута Георги Дянков от „Земеделец 93“ фаулира откъсващ се съперник и получи червен кратон, с което бройката футболисти на терена бе изравнена.