Любо Генчев с два гола и три асистенции за убедителен успех на тръмбешчани

Отборът на “Янтра” (Полски Тръмбеш) разгроми „Локомотив“ (Дряново) с 6:1. Любомир Генчев се отличи с два гола и три асистенции. Той откри резултата в 10-ата минута, като премина солово през четирима бранители на гостите и стреля край вратаря. Красен Славчев удвои в 31-ата, бележейки с глава. До почивката се разписа отново Любо Генчев, който вкара от пряк свободен удар за 3:0. Опитният Калоян Илиев вкара четвъртия гол в 53-ата минута, възползвайки се от подаване на Любо Генчев. Гостите върнаха едно попадение чрез Денис Дачев, но отново Калоян Илиев покачи на 5:1, като асистенцията пак бе на Генчев. Шестият гол за тръмбешчани бе дело на Християн Кожухаров в 70- ата минута, разписал се след двойно подаване с Генчев. С успеха „Янтра“ събра 22 точки и е на седма позиция в класирането.