Спорт

Добридялци се развихриха в Кесарево, Цецо Додуров заби две попадения

„Победа“ (Кесарево) – „Вихър“ (Добри дял) 0:4

Отборът на „Вихър“ (Добри дял) спечели с 0:4 гостуването на „Победа“ в Кесарево от поредния кръг в първенството на Областна футболна група „Юг“. Мачът бе много коректен, премина в дух на феърплей и взаимно уважение, а голови възможности имаше и пред двете врати. Гостите дръпнаха в резултата в 41-вата минута, в която след центриране от корнер Цецо Додуров изпревари вратаря на домакините и вкара с глава за 0:1. Ситуацията се повтори в 56-ата минута, в която отново след ъглов удар Додуров бе най-съобразителен и с крак стреля за 0:2. С хубав шут от движение Дончо Дончев направи разликата класическа в 65-ата минута, пращайки топката в сглобката на вратата, бранена от „Победа“. Крайното 0:4 фиксира в Мартин Иванов, чийто удар от петнайсетина метра рикошира в бранител и излъга вратаря на тима от Кесарево.