В Свищов домакините бележеха, гостите пропускаха

„Атлетик“ (Свищов) – „Осъм 1946“ (Деляновци) 3:0

Победа с 3:0 записа „Атлетик“ (Свищов) в домакинската среща от деветия кръг на първенството на Областна група „Север“. На свой терен тимът пречупи „Осъм 1946“ (Деляновци) с 3:0, като гостите определено могат да съжаляват за пропуските си. Домакините поведоха в резултата още в 7-ата минута, като точен от наказателен удар бе Илиян Венков. Малко по-късно Борислав Луков завърши хубава атака с попадение за 2:0, а до почивката се разписа още веднъж и разликата набъбна на 3:0. След паузата тимът от Деляновци бе по-активният и скоро получи дузпа, която обаче бе пропусната с удар над напречната греда. Следващи атаки на гостите също носеха заплаха, на 2-3 пъти техни футболисти бяха сами срещу стража на „Атлетик“, но пратиха топката в аут и свищовлии се поздравиха с категоричен краен успех.