Стрелец на „Етър-100“ със сребро от “Капитан Петко войвода”
На 14 януари в град Стара Загора се проведе първият за годината Държавен турнир по спортна стрелба “Капитан Петко войвода”.
Сребърен медал при момчета с пневматичен пистолет спечели Иван Николаев от СКСС,,Етър-100″.
Съотборничката на Иван – Ан-Мари Никифорова при девойките с пневматична пушка, се класира на пето място. Друга етърка – Камелия Колева при момичетата на пистолет, е шеста.
От клуба благодариха на треньор N 1 на столетието Никола Лечев за работата с младите стрелци.


