Политика

ЦИК обяви имената на народните представители в 49-ото Народно събрание

Централната избирателна комисия (ЦИК) обяви имената на избраните народни представители в 49-ото Народно събрание.

По-късно комисията публикува решение относно поправка в решението, с което съобщават имената на народните представители. ЦИК установява, че е допусната техническа грешка в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в 23-ти многомандатен избирателен район – София. Вместо Асен Георгиев Балтов, народен представител става Даниел Тихомиров Александров. С публикация във фейсбук вчера Балтов съобщи, че се отказва от депутатско място, за да продължи да практикува лекарската си професия.

Следва пълният списък с имената на депутатите, които ще бъдат част от следващия парламент:

ГЕРБ-СДС

Първи изборен район – Благоевградски

Росен Димитров Желязков, Стефан Апостолов Апостолов, Костадин Томов Стойков, Георги Иванов Георгиев

Втори изборен район – Бургаски

Жечо Дончев Станков, Любен Любенов Дилов, Галя Стоянова Желязкова, Андрей Стоянов Рунчев

Трети изборен район – Варненски

Даниел Павлов Митов, Славена Димитрова Точева, Красен Кирилов Кралев, Павел Алексеев Христов, Бранимир Николаев Балачев, Медиха Енвер Мехмед-Хамза

Четвърти изборен район – Великотърновски

Костадин Георгиев Ангелов, Димитър Стойков Николов

Пети изборен район – Видински

Росица Любенова Кирова

Шести изборен район – Врачански

Красен Георгиев Кръстев, Мартин Николаев Харизанов

Седми изборен район – Габровски

Томислав Пейков Дончев

Осми изборен район – Добрички

Деница Евгениева Сачева

Десети изборен район – Кюстендилски

Христо Богомилов Терзийски, Радослава Пламен Чеканска

Единадесети изборен район – Ловешки

Николай Нанков Нанков

Дванадесети изборен район – Монтана

Ирена Методиева Димова

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

Екатерина Спасова Гечева-Захариева, Стефан Неделчев Мирев

Четиринадесети изборен район – Пернишки

Георг Даниелов Георгиев, Христина Иванова Георгиева

Петнадесети изборен район – Плевенски

Пламен Тачев Петров, Валери Пламенов Лачовски

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Бойко Методиев Борисов, Радомир Петров Чолаков, Десислава Цветанчова Трифонова

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Вежди Летиф Рашидов, Младен Николов Шишков, Иван Йовков Червенков

Осемнадесети изборен район – Разградски

Гюнай Хюсмен Хюсмен

Деветнадесети изборен район – Русенски

Десислава Вълчева Атанасова, Георги Николаев Кръстев

Двадесети изборен район – Силистренски

Ивелин Статев Иванов

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

Десислава Жекова Танева, Мария Щерева Белова

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

Красимир Митков Събев

Двадесет и трети изборен район – София

Румен Димитров Христов, Александър Руменов Ненков, Николай Нидал Алгафари, Александър Койчев Иванов

Двадесет и четвърти изборен район – София

Тома Любомиров Биков, Рая Назар Назарян, Евгения Бисерова Алексиева, Деница Пламенова Николова

Двадесет и пети изборен район – София

Христо Георгиев Гаджев, Анна Василева Александрова, Лъчезар Богомилов Иванов, Петър Николаев Николов

Двадесет и шести изборен район – Софийски

Младен Найденов Маринов, Валентин Мирчов Милушев, Марин Василев Маринов

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Красимир Георгиев Вълчев, Маноил Минчев Манев, Илиана Петкова Жекова

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

Теменужка Петрова Петкова

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Делян Александров Добрев, Георги Тенев Станков

Тридесети изборен район – Шуменски

Илтер Бейзатов Садъков, Ралица Тодорова Ангелова

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

Димитър Ангелов Иванов

„Продължаваме промяната – Демократична България“ 

Първи изборен район – Благоевградски 

Андрей Атанасов Гюров, Георги Йорданов Ганев

Втори изборен район – Бургаски

Константин Живков Бачийски, Димитър Георгиев Найденов, Даниела Стоянова Божинова

Трети изборен район – Варненски

Даниел Максим Лорер, Стела Димитрова Николова, Ивайло Христов Митковски, Калоян Тонев Икономов

Четвърти изборен район – Великотърновски

Людмила Николаева Илиева, Йордан Ивов Терзийски

Пети изборен район – Видински

Любен Иванов Иванов

Шести изборен район – Врачански

Деница Димитрова Симеонова

Седми изборен район – Габровски

Явор Руменов Божанков

Осми изборен район – Добрички

Ивайло Николаев Мирчев

Десети изборен район – Кюстендилски

Георги Николаев Стамов

Единадесети изборен район – Ловешки

Искрен Цветославов Арабаджиев

Дванадесети изборен район – Монтана

Ванина Димитрова Вецина

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

Ивайло Валентинов Шотев, Петър Николаев Куленски

Четиринадесети изборен район – Пернишки

Бойко Илиев Рашков

Петнадесети изборен район – Плевенски

Радостин Петев Василев, Свилен Петров Трифонов

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Никола Георгиев Минчев, Манол Костадинов Пейков, Йордан Яворов Иванов, Христо Йорданов Даскалов

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Росен Добрев Костурков, Стою Теодоров Стоев

Осемнадесети изборен район – Разградски 

Антоанета Димитрова Цонева

Деветнадесети изборен район – Русенски

Мартин Димитров Димитров, Иван Белчев Белчев

Двадесети изборен район – Силистренски

Стоян Иванов Георгиев

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

Татяна Славова Султанова-Сивева

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

Михал Григоров Камбарев

Двадесет и трети изборен район – София

Кирил Петков Петков, Божидар Пламенов Божанов, Атанас Петров Атанасов, Настимир Ананиев Ананиев, Васил Христов Пандов, Надежда Георгиева Йорданова, Венко Николов Сабрутев, Васил Стефанов Стефанов, Кристина Николаева Петкова

Двадесет и четвърти изборен район – София

Христо Любомиров Иванов, Лена Здравкова Бориславова, Андрей Иванов Цеков, Петър Василев Кьосев, Стоян Александров Михалев, Нели Стойчева Димитрова

 Двадесет и пети изборен район – София

Христо Христов Петров, Владислав Панчев Панев, Калина Бориславова Константинова, Венеция Огнянова Нецова-Ангова, Елисавета Димитрова Белобрадова

Двадесет и шести изборен район – Софийски

Александър Димитров Симидчиев, Искрен Николаев Митев

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Радослав Стефанов Рибарски, Атанас Владиславов Славов

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

Илина Симеонова Мутафчиева

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Асен Васков Василев, Катя Максимова Панева

Тридесети изборен район – Шуменски

Николай Денков Денков

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

Мирослав Николаев Иванов

„Възраждане“

Първи изборен район – Благоевградски

Цвета Валентинова Рангелова

Втори изборен район – Бургаски

Цончо Томов Ганев, Борис Димитров Аладжов

Трети изборен район – Варненски

Костадин Тодоров Костадинов, Коста Георгиев Стоянов, Светослав Тодоров Тодоров

Четвърти изборен район – Великотърновски

Станислав Добринов Стоянов

Пети изборен район – Видински

Валери Иванов Сираков

Шести изборен район – Врачански

Ивайло Василев Папов

Седми изборен район – Габровски

Даниел Петров Петров

Осми изборен район – Добрички

Константина Венциславова Петрова

Десети изборен район – Кюстендилски

Димчо Димитров Димчев

Единадесети изборен район – Ловешки

Николай Георгиев Дренчев

Дванадесети изборен район – Монтана

Петър Николаев Петров

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

Стоян Николов Таслаков

Четиринадесети изборен район – Пернишки

Димо Георгиев Дренчев

Петнадесети изборен район – Плевенски

Ивелин Първанов Първанов

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Ангел Жеков Георгиев, Емил Янков Янков

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Кръстьо Стоянов Врачев, Димитър Валентинов Гюрев

Деветнадесети изборен район – Русенски

Златан Стоянов Златанов

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

Климент Пламенов Шопов

Двадесет и трети изборен район – София

Иво Георгиев Русчев, Маргарита Атанасова Генчева, Ивайло Георгиев Чорбов

Двадесет и четвърти изборен район – София

Йордан Христов Тодоров, Виолета Радева Кърпачева

Двадесет и пети изборен район – София

Деян Николаев Николов, Маргарита Иванова Махаева, Славчо Ангелов Крумов

Двадесет и шести изборен район – Софийски

Александър Димитров Арангелов

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Искра Михайлова Михайлова, Даниел Станиславов Проданов

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Георги Николаев Георгиев

Тридесети изборен район – Шуменски

Веселин Миленов Вешев

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

Никола Ангелов Димитров

Движение за права и свободи – ДПС

Първи изборен район – Благоевградски

Делян Славчев Пеевски, Елхан Мехмедов Кълков

Втори изборен район – Бургаски

Севим Исмаил Али, Ешереф Кязим Ешереф, Фатме Хасан Рамадан

Трети изборен район – Варненски

Филиз Хакъева Хюсменова

Четвърти изборен район – Великотърновски

Йордан Кирилов Цонев

Пети изборен район – Видински

Станислав Димитров Анастасов

Шести изборен район – Врачански

Цветан Иванов Енчев

Осми изборен район – Добрички

Ертен Белгинова Анисова

Девети изборен район – Кърджалийски

Елван Бехчет Гюркаш, Байрам Юзкан Байрам, Адлен Шукри Шевкед, Павлин Павлов Кръстев

Дванадесети изборен район – Монтана

Димитър Иванов Аврамов

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

Небие Исмет Кабак, Осман Акчай Мурадов

Петнадесети изборен район – Плевенски

Марио Киров Рангелов

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Танер Мехмед Али

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Рамадан Байрам Аталай

Осемнадесети изборен район – Разградски

Ахмед Реджебов Ахмедов, Ихсан Халил Хаккъ

Деветнадесети изборен район – Русенски

Ализан Нихат Яхова

Двадесети изборен район – Силистренски

Джевдет Ибрям Чакъров, Гюнер Нихат Ахмед

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

Хатидже Мехмедова Георгиева

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

Хайри Реджебов Садъков, Анджей Веселинов Джандев

Двадесет и шести изборен район – Софийски

Петър Пандушев Чобанов

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Халил Реджепов Летифов, Дженал Ниази Топалова-Яшар

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

Джейхан Хасанов Ибрямов

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Сезгин Юсеин Мехмед, Мюмюн Сали Мюмюн

Тридесети изборен район – Шуменски

Мустафа Сали Карадайъ, Хамид Бари Хамид

„БСП за България“

Първи изборен район – Благоевградски

Богдан Емилов Боцев

Втори изборен район – Бургаски

Петър Георгиев Кънев

Трети изборен район – Варненски

Борислав Гуцанов Гуцанов

Четвърти изборен район – Великотърновски

Валентина Иванова Димова

Шести изборен район – Врачански

Атанас Зафиров Зафиров

Седми изборен район – Габровски

Валери Христофоров Митов

Осми изборен район – Добрички

Мая Йорданова Димитрова

Единадесети изборен район – Ловешки

Ирена Тодорова Анастасова

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

Драгомир Велков Стойнев

Петнадесети изборен район – Плевенски

Румен Василев Гечев

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Иван Богомилов Петков

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Манол Трифонов Генов, Калин Танев Калапанков

Деветнадесети изборен район – Русенски

Иван Валентинов Иванов

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

Деян Цанков Дечев

Двадесет и трети изборен район – София

Христо Танчев Проданов

Двадесет и четвърти изборен район – София

Георги Страхилов Свиленски

Двадесет и пети изборен район – София

Корнелия Петрова Нинова

Двадесет и шести изборен район – Софийски

Иван Ивайлов Ченчев

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Георги Янчев Гьоков

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

Йорданка Стефанова Георгиева

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Смиляна Николова Нитова-Кръстева

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

Кристиан Иванов Вигенин

„Има такъв народ“

Първи изборен район – Благоевградски

Станислав Иванов Богдански

Втори изборен район – Бургаски

Ивайло Ванев Вълчев

Трети изборен район – Варненски

Драгомир Стефанов Петров

Четвърти изборен район – Великотърновски

Андрей Иванов Чорбанов

Девети изборен район – Кърджалийски

Цветан Иванов Предов

Петнадесети изборен район – Плевенски

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Гроздан Спасов Караджов

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Станислав Светозаров Балабанов

Двадесет и трети изборен район – София

Павела Василева Митова

Двадесет и пети изборен район – София

Филип Маринов Станев

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Александър Николов Вълчев

БТА

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *