Спорт

Лош терен затрудни съперниците в Бяла черква, домакините наложиха волята си след почивката

„Удар“ (Бяла черква) – „Етър ВТ3“ 2:0

Отборът на „Удар“ (Бяла черква) победи с 2:0 третия тим на „Етър ВТ“ в дербито от третия кръг на първенството на Елитната областна футболна група. Загубата е първа за младите великотърновски футболисти, които тръгнаха с две победи в шампионата. И двата отбора обаче бяха затруднени сериозно от лошия терен, на който играчите внимаваха да не се контузят. Етърци пропуснаха три чисти положения през първата част, а веднъж Людмил Пашев нацели и гредата. Домакините нанесоха своя удар след почивката. В 61-вата минута Петко Петков откри резултата след центриране от ъглов удар. В заключителните секунди Мариано Маринов вдигна на 2:0, като от своята половина прехвърли излезлия напред вратар на гостите от В. Търново.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *