Спорт

В Козаревец си спретнаха здрава битка, която не излъчи победител

„Спортист“ (Козаревец) – ФК „Вихър“ (Добри дял) 2:2

В здрав, но в същото време много коректен мач, отборите на „Спортист“ (Козаревец) и ФК „Вихър“ (Добри дял) не се победиха и завършиха при резултат 2:2. Футболистите и от двата тима дадоха най-доброто от себе си на терена и зарадваха стотината зрители около терена. Даниел Божанков даде аванс на домакините с хубав гол в 19-ата минута. В рамките на 180 секунди обаче гостите нанесоха двоен удар, бележейки две попадения и обърнаха развоя на мача до почивката. Точни за „Вихър“ бяха Атанас Атанасов в 33-тата минута и Цветелин Додуров в 35-ата.

След почивката „Спортист“ натисна, а гостите от Добри дял дебнеха на контри. Иван Щараков възстанови равенството в 56-ата минута, бележейки за 2:2, след което и двата отбора внимаваха много в защита. Водачи в класирането са „Чумерна“ (Елена) и „Ботев“ (Дебелец) с по 11 точки пред „Вихър“ с 10 и „Спортист“ с 9 точки.